Ncckard DuyurularTemassız Akaryakıt Almak - NCC Kart

Temassız akaryakıt almak, hem hızlı bir alışveriş hem de kontrolü ele almanızı sağlar. NCC Kart, bu kapsamda ortaya çıkan ve tamamen kullanıcı konforu göz önünde tutularak oluşturulmuş bir Total hizmetidir. Sisteme dahil olduğunuz andan itibaren yalnızca temassız yakıt almak değil, daha birçok ayrıcalıktan da faydalanmış olursunuz.

Temassız akaryakıt alımı sağlayan NCC Kart sistemine kaydolduğunuzda araçtan inmeden, nakit, banka kartı veya herhangi bir ödeme yöntemi kullanmadan Total  istasyonlarından akaryakıt alımlarınızı gerçekleştirmeniz mümkündür. Bunun için ilk yapmanız gerekenlerin başında Yakıtmatik sistemine üye olmak gelmektedir. Daha sonra NCC Kart sözleşmesini onaylayıp temassız akaryakıt alma deneyimini bir rutin haline getirebilirsiniz.

NCC Kart ile temassız akaryakıt almak size zaman ve konfor kazandıracaktır. Yakıtmatik taşıt tanıma sistemine kaydolan müşterilerimiz için sunduğumuz NCC Kart ile şirket araçlarınızın kontrolünü her zaman sağlayabilirsiniz. Araç akaryakıt bilgileri, tamamen dijital ortamdan size ulaştırılır. Kayıtlı mail adresinize araçların hangi istasyondan, ne zaman ve ne kadar akaryakıt aldığı rapor halinde gönderilir. Bu sayede fazla akaryakıt tüketiminden kaçınabilirsiniz. Ayrıca bu sistem sayesinde araçlarınızda oluşabilecek servis masraflarının da önüne geçmiş olursunuz. Çünkü NCC Kart, araçlarınızın yakıt- performans takibini kolaylıkla yapabilmenizi sağlar.

Temassız ödeme yapmak normal dönemlerde konfor ve hız açısından büyük önem taşır. Ancak Pandemi süreciyle birlikte sağlık açısından da önemli, bir konu haline gelmiştir. Total tarafından sunulan NCC Kart ile market sırası beklemenize gerek kalmaz. Bu sayede toplu ortamlarda geçirdiğiniz süreyi azaltabilirsiniz. Nakit ödeme yapmak isteyen akaryakıt müşterilerimiz için de durum aynıdır. Temas ile bulaşan bir salgında her gün birçok kişinin dokunduğu paraya temas etmeden ödeme yapmanızı sağlar. Bu sayede akaryakıt alımları sırasında salgının bulaşma riski ciddi oranda ortadan kalkmış olur.

Siz de temassız ödeme yaparak hem sevdiklerinizi hem de kendinizi korumak istiyorsanız, hemen NCC Kart sistemine başvurun. Konforunuzdan, sağlığınızdan, bütçenizden ve hızınızdan ödün vermeden kolayca akaryakıt almaya başlayın. Kontrolü ele almanın şimdi tam sırası!

NCC Kart
Temassız akaryakıt almanın kolay ve hızlı yolu
Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi: 8:30 – 18:30
Salı: 8:30 – 18:30
Çarşamba: 8:30 – 18:30
Perşembe: 8:30 – 18:30
Cuma: 8:30 – 18:30
Cumartesi: 9:00 – 14:00

Sosyal Medya Hesaplarımız
Bizleri sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz.
NCC Kart
Temassız akaryakıt almanın kolay ve hızlı yolu
Duyurular
Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi: 8:30 – 18:30
Salı: 8:30 – 18:30
Çarşamba: 8:30 – 18:30
Perşembe: 8:30 – 18:30
Cuma: 8:30 – 18:30
Cumartesi: 9:00 – 14:00

Sosyal Medya Hesaplarımız
Bizleri sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz.

NCC Petrol © 2020 – Tüm Hakları Saklıdır

NCC Petrol ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI VE İŞLENMESİ POLİTİKASI

Ncc Petrol © 2020 – Tüm Hakları Saklıdır

Ncc Petrol ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI VE İŞLENMESİ POLİTİKASI

Konuşma Başlat
1
Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Total Yakıt
Merhaba,
Çalışma saatlerimiz
Hafta içi 08:30 / 18:30
Cmt: 09:00 / 14:00’dur.
Mesai saatleri içinde tarafınıza dönüş sağlanacaktır.