Ncckard DuyurularNCC Kart İle Kontrol Sizde! - NCC Kart

NCC Kart sahipleri, şirket araçlarının akaryakıt tüketimleri hakkındaki tüm bilgileri kontrol altına alıyor. Araçların ne zaman, nerede ve ne kadar akaryakıt aldıklarını rapor edip ihtiyaç duydukları limitlendirmeyi anında yapabiliyorlar.

Şirket araçlarınızı internet üzerinden başvuru yaparak Yakıtmatik sistemine üye yapabilirsiniz. Taşıt tanıma sistemine kaydolduktan sonra kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapabileceğiniz, size özel hazırlanmış bir panele sahip olursunuz. Bu panel üzerinden her bir aracın akaryakıt alım bilgilerini anında görebilir ve gereken düzenlemeyi saniyeler içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Yakıtmatik taşıt tanıma sistemi üyeliğinin ardından NCC Kart sözleşmesini onayladığınızda ise kayıtlı mail adresinize akaryakıt alım bilgileri günlük, haftalık ve aylık olarak aktarılır. Bu sayede araçlarınızın nerede, ne kadar, ne zaman akaryakıt aldıklarını görebilirsiniz.

NCC Kart ile şirket araçlarınızın akaryakıt alımlarını kontrol altına almak size hız kazandırırken akaryakıt alımları için ayırdığınız bütçenizin de azalmasını sağlayacak. Her ay sonunda, her bir araç için akaryakıt alım faturalarını toplarken hangi aracın ne kadar akaryakıt aldığını öğrenmeniz mümkün değil. Ayrıca bu işlem için ayırdığınız zaman da fazla olacak. NCC Kart kontrol imkanı sayesinde saniyeler içerisinde günlük, haftalık, aylık raporlar oluşturabilirsiniz. Araçlar arası kıyaslama yaparak, fazla bulduğunuz akaryakıt alımlarını limitlendirebilirsiniz. Böylelikle belirlediğiniz limit kadar akaryakıt alımı yapılır ve sürpriz bir fatura ile karşılaşma ihtimaliniz ortadan kalkar.

Kontrolü tamamen elde tutmak isteyen şirket sahipleri, Yakıtmatik sistemine üye olmak için hemen internet üzerinden başvuru yapabilir. Dilediğiniz kadar şirket aracını sisteme ekleyebilir, sizin ve ortaklarınızın adına kayıtlı şahsi araçlarınızı da Yakıtmatik üyesi yapabilirsiniz. NCC Kart sözleşmesini onayladıktan sonra yeni bir akaryakıt alma döneminin kapıları sizler için aralanacaktır. Araçtan inmeden akaryakıt almak, temassız ödeme yapmak, tüm işlerin dijital ortamlardan hallolması ve kontrolü tam anlamıyla ele alabilmek NCC Kart ile mümkündür. Şirket araçlarınızın yakıt deposuna monte edilecek elektromanyetik halka Yakıtmatik ünitesi ve şahsi araçlarınız için verilecek olan özel chipli anahtarlık sayesinde tüm bilgiler anında sisteminizde olacak.

Siz de şirket araçlarınız için hemen başvuru yapın, ayrıcalıklı akaryakıt alışverişinin keyfini çıkartın.

NCC Kart
Temassız akaryakıt almanın kolay ve hızlı yolu
Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi: 8:30 – 18:30
Salı: 8:30 – 18:30
Çarşamba: 8:30 – 18:30
Perşembe: 8:30 – 18:30
Cuma: 8:30 – 18:30
Cumartesi: 9:00 – 14:00

Sosyal Medya Hesaplarımız
Bizleri sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz.
NCC Kart
Temassız akaryakıt almanın kolay ve hızlı yolu
Duyurular
Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi: 8:30 – 18:30
Salı: 8:30 – 18:30
Çarşamba: 8:30 – 18:30
Perşembe: 8:30 – 18:30
Cuma: 8:30 – 18:30
Cumartesi: 9:00 – 14:00

Sosyal Medya Hesaplarımız
Bizleri sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz.

NCC Petrol © 2020 – Tüm Hakları Saklıdır

NCC Petrol ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI VE İŞLENMESİ POLİTİKASI

Ncc Petrol © 2020 – Tüm Hakları Saklıdır

Ncc Petrol ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI VE İŞLENMESİ POLİTİKASI

Konuşma Başlat
1
Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Total Yakıt
Merhaba,
Çalışma saatlerimiz
Hafta içi 08:30 / 18:30
Cmt: 09:00 / 14:00’dur.
Mesai saatleri içinde tarafınıza dönüş sağlanacaktır.