Ncckard DuyurularCovıd-19 Döneminde Araçtan İnmeden Yakıt Almak - NCC Kart

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 virüsü, ülkemizde de sosyal hayatı ciddi anlamda etkiledi. Normalleşme sürecine başlansa da birçoğumuz dışarı çıkarken veya toplu ortamlarda bulunmak zorunda kaldığımızda tedirginlik yaşıyoruz. Pandemi döneminde ve normalleşme sürecinde işe gitmek veya ihtiyaçlarımızı gidermek için araçlarımızla dışarı çıkmak mecburiyetindeyiz. Herhangi bir istasyona gidip akaryakıt alışverişi yaptığımızda; nakit ile ödediğimizde paraya dokunmak veya market sırası beklendiğinde toplu ortamda bulunmak rutin bir hal almıştır. Her ne kadar Total istasyonları dezenfekte konusuna ciddi bir şekilde dikkat etse de tedbirlere bir yenisini daha eklemek adına Yakıtmatik sisteminin araçtan inmeden yakıt alma özelliği kullanılmaktadır.

İstasyonda herhangi bir ödeme yapmanıza gerek kalmadan, araçtan inmeden ve hızlı bir şekilde akaryakıt alımı Yakıtmatik sisteminin en önemli özellikleri arasındadır. Araçtan inmeden yakıt almak, Pandemi süreci öncesinde kullanıcı konforu açısından oldukça önemliydi. Ancak Covid-19 virüsünün ülkemize gelmesiyle birlikte Yakıtmatik sisteminin araçtan inmeden yakıt alma özelliğinde kullanıcı konforunun önüne sağlık geçti. Çünkü akaryakıt alımı yapan birçok kullanıcı, virüsün bulaş riskini azaltacak uygulamalar arasından Yakıtmatik sisteminin farklılığı keşfetti. Yakıtmatik sistemi, bu uygulamalar içerisinde en az temasta bulunularak akaryakıt alma biçimidir.

Şirket araçları Yakıtmatik sistemine üye olduklarında bambaşka bir akaryakıt alma deneyimi yaşamaya başlarlar. Özellikle Pandemi döneminde, kimseyle temasta bulunulmadan akaryakıt alma işleminin gerçekleşmesi, akaryakıt alışverişlerini bambaşka bir boyuta taşıdı. Chipli anahtarlık veya depoya takılan elektromanyetik halka sayesinde Yakıtmatik sistemi çalışır. Sistem otomatik olarak araç hakkındaki tüm bilgileri alır. Bu bilgiler içerisine akaryakıt tipi, araç plakası, dolum saati ve daha birçok bilgi dahildir. Bu sayede hem aracınızın performansı korunur hem de faturalandırma tek seferde yapıldığı için istasyondan ödeme yapılmaz. Diğer bir deyişle nakit, kredi kartı, banka kartı veya herhangi bir ödeme aracı kullanılmaz. Bu sayede birçok kişinin dokunduğu para ile temasta bulunulmaz ve market sırası gibi toplu ortamlarda yer alınmaz.

Total Yakıtmatik Taşıt Tanıma Sistemi’ne kaydolmak ve kolay kullanım özelliklerinden yararlanmak için hemen internet üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Şirket ortaklarınızın ve sizin şahsi araçlarınızın da dahil olabileceği bu sistem sayesinde hem konforunuzdan ödün vermezsiniz hem de kontrolü tamamen ele alırsınız.

Covid-19 virüsünün yayılmasının durması için Total ailesi olarak her türlü tedbiri aldığımızı ve bu tedbirler kapsamında istasyonlarımızın mümkün olan en güvenli seviyede tutulduğunu belirtmek isteriz.

NCC Kart
Temassız akaryakıt almanın kolay ve hızlı yolu
Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi: 8:30 – 18:30
Salı: 8:30 – 18:30
Çarşamba: 8:30 – 18:30
Perşembe: 8:30 – 18:30
Cuma: 8:30 – 18:30
Cumartesi: 9:00 – 14:00

Sosyal Medya Hesaplarımız
Bizleri sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz.
NCC Kart
Temassız akaryakıt almanın kolay ve hızlı yolu
Duyurular
Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi: 8:30 – 18:30
Salı: 8:30 – 18:30
Çarşamba: 8:30 – 18:30
Perşembe: 8:30 – 18:30
Cuma: 8:30 – 18:30
Cumartesi: 9:00 – 14:00

Sosyal Medya Hesaplarımız
Bizleri sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz.

NCC Petrol © 2020 – Tüm Hakları Saklıdır

NCC Petrol ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI VE İŞLENMESİ POLİTİKASI

Ncc Petrol © 2020 – Tüm Hakları Saklıdır

Ncc Petrol ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI VE İŞLENMESİ POLİTİKASI

Konuşma Başlat
1
Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Total Yakıt
Merhaba,
Çalışma saatlerimiz
Hafta içi 08:30 / 18:30
Cmt: 09:00 / 14:00’dur.
Mesai saatleri içinde tarafınıza dönüş sağlanacaktır.