Ncckard DuyurularNCC Kart Sağlıklı Günler Diler! - NCC Kart

Total istasyonları, her zaman üstün hijyen kurallarına uygun olarak hizmet vermektedir. Aile tuvaletleri, engelli tuvaletler, marketler, araç yıkama gibi istasyonlarımızın her köşesi temiz tutulmakta ve düzenli olarak dezenfekte edilmektedir. Özellikle Pandemi döneminde fiziksel temizliğin yanı sıra birtakım duyurularla da farkındalık yaratmayı amaçladık. “Önce Sağlık” başlığı altında istasyonlarımızın çeşitli köşelerine afişler asıldı ve bu afişler görsel malzemeler ile desteklendi. Bu sayede her bir müşterimizin bilinçlenmesinde destek olduk. Her daim göz önünde bulunan afişler, broşürler ve daha birçok materyal ile salgın riski her zaman hatırlatıldı.

NCC Kart hem normal dönemde hem de Pandemi döneminde kullanıcı hijyeni için önemli bir uygulama olmuştur. Yakıtmatik kullanıcılarına sunulan bu ayrıcalıklı hizmet sayesinde temassız akaryakıt alma dönemi tam anlamıyla başladı. Yakıtmatik üyesi NCC Kart sahipleri istasyonlarımıza geldiklerinde nakit, kredi kartı veya banka kartı ile ödeme yapmazlar. Bu sayede market sırası beklenilmez ve para ile temasta bulunulmaz.

Yakıtmatik üyesi şirket araçları, Total istasyonlarından akaryakıt almak istediklerinde araçtan inmelerine gerek kalmaz. Kullanıcılar araçtan inmeden, hızlı ve konforlu bir şekilde akaryakıt alma işlemleri tamamlanır. Yakıt deposunda ve pompa ünitesinde bulunan iki farklı elektromanyetik halka sayesinde dolum başlar ve sonlanır. Dolum bittikten sonra araç hakkındaki bilgiler merkez bilgisayarlara aktarılır. Kayıtlı mail adresinize gönderilen e-postalar ile şirket araçlarınız akaryakıt dolum bilgilerini öğrenebilirsiniz. İsterseniz de Yakıtmatik sistemine üye olduktan sonra kullanıcı adı ve şifreniz ile girebileceğiniz size özel panelden takip edebilirsiniz. Taşıtın el değmeden tüm bilgileri takip edebileceğiniz bu sistem ile temas etmeden akaryakıt alışverişinizi tamamlarsınız.

Akaryakıt alımları sırasında oluşabilecek bulaş riskini tam anlamıyla ortadan kaldırmak ve ülkemizin salgından en kısa zamanda kurtulmasını sağlamak adına çalışmalarımız devam etmektedir. İstasyonlarımızda uygulanan hijyen kuralları ve NCC Kart aracılığıyla oluşturduğumuz temassız ödeme sistemi ile sizin ve sevdiklerinizin sağlığı güvenle korunmaktadır. Market sırası bekleyip toplu ortamlarda bulunmanıza gerek kalmadan, paraya dokunmadan, aracınızdan inmeden akaryakıt alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Siz de NCC Kart sahibi olmak için hemen başvurunuzu yapın, sağlığınızı riske atmayın. NCC Kart sağlıklı günler diler!

NCC Kart
Temassız akaryakıt almanın kolay ve hızlı yolu
Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi: 8:30 – 18:30
Salı: 8:30 – 18:30
Çarşamba: 8:30 – 18:30
Perşembe: 8:30 – 18:30
Cuma: 8:30 – 18:30
Cumartesi: 9:00 – 14:00

Sosyal Medya Hesaplarımız
Bizleri sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz.
NCC Kart
Temassız akaryakıt almanın kolay ve hızlı yolu
Duyurular
Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi: 8:30 – 18:30
Salı: 8:30 – 18:30
Çarşamba: 8:30 – 18:30
Perşembe: 8:30 – 18:30
Cuma: 8:30 – 18:30
Cumartesi: 9:00 – 14:00

Sosyal Medya Hesaplarımız
Bizleri sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz.

NCC Petrol © 2020 – Tüm Hakları Saklıdır

NCC Petrol ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI VE İŞLENMESİ POLİTİKASI

Ncc Petrol © 2020 – Tüm Hakları Saklıdır

Ncc Petrol ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI VE İŞLENMESİ POLİTİKASI

Konuşma Başlat
1
Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Total Yakıt
Merhaba,
Çalışma saatlerimiz
Hafta içi 08:30 / 18:30
Cmt: 09:00 / 14:00’dur.
Mesai saatleri içinde tarafınıza dönüş sağlanacaktır.